• +420 732 653 601

Pokládka parket

Masivní dřevěné parkety jsou známkou vytříbeného vkusu každého majitele nemovitosti. Jejich pokládka však vyžaduje nutnou zkušenost. Svěřte svou podlahu do rukou našich profesionálů, kteří vám nabídnou komplexní služby v oblasti pokládky parket.

Pokládka parket se může provádět v klasickém provedení, zákazník si však může vybrat z impozantního řešení podlah ve formátu průmyslové mozaiky, prken nebo tabulkových vzorů a skládaných vídeňských čtverců. Parkety se obecně dělí na dřevěné podlahy masivní a dřevěné podlahy vrstvené, přičemž každá z nich má své přesně stanovené podmínky.

Možnosti pokládky masivních a vrstvených dřevěných parket:

Pokládka dřevěných parket vlysových, je naprostou klasikou mezi výběrem. Našim zákazníkům nabízíme pokládku vlysových parket v různém směru a tvaru montáže.
Vrstvená dřevěná podlaha nabízí alternativní řešení masivních dřevěných podlah. Tento druh podlahové krytiny je vyroben při použití menšího objemu ušlechtilé dřeviny v kombinaci s levnějšími dřevinami. Zajišťují tak větší rozměrovou stálost jednotlivých lamel. Pokládka vrstvené dřevěné parkety umožňuje rovněž pokládku v různém směru a tvaru montáže.

Máte zájem o odbornou pokládku či renovaci dřevěných podlah?

Výhody pokládky dřevěných parket:

  • široká nabídka dřevin
  • velká škála rozměrů podlahových dílců
  • možnost volby povrchové úpravy
  • originální vzhled podlah
  • zdravotní nezávadnost
  • možnost pokládky na podlahové topení

Pokládka dřevěných dvouvrstvých parket

Naše firma se specializuje na pokládku dvouvrstvých dřevěných parket ve formátu menších prken nebo klasických parket. Realizujeme také zakázky v podobě pokládky dřevěných parket na podlahové topení. Pokládku provádíme výhradně lepením k pevnému rovnému podkladu, který před samotnou aplikací parket vyrovnáme a zbavíme nečistot dle nejvyšších standardů.

Pokládka třívrstvých parket

Třívrstvé parkety jsou vyrobeny jako větší lamely s dekorem prkna, mozaiky, parket nebo proužků. Parkety jsou ve většině případů opatřeny zámky. Proto nabízíme pokládku třívrstvých parket plovoucím způsobem nebo lepením, dle systému zámků lamel. Samozřejmostí je i pokládka na podlahové topení.

Objednejte si pokládku dřevěných parket od odborníků

Masivní parkety jsou řazeny k luxusním podlahovým krytinám, které každého osloví svou přirozeností vzhledu a rozličným způsobem skládání jednotlivých lamel. Sami si tak můžete určit, z jakého druhu dřeva a do jakého vzoru vám parkety poskládáme.

Široká nabídka dřevěných parket nabízí také různé povrchy. Nejčastěji jsou používané lakované, voskované, olejované, mořené či hoblované. Vyberte si, jak vám podlahu sestavíme, a využijte naše další služby, jako je například instalace přechodových lišt, ochranných soklů apod.