• +420 732 653 601
  • info@podlahygroup.cz

Pokládka parket

Masivní dřevěné parkety jsou známkou vytříbeného vkusu každého majitele nemovitosti. Jejich pokládka však vyžaduje nutnou zkušenost. Svěřte svou podlahu do rukou našich profesionálů, kteří vám nabídnou komplexní služby v oblasti pokládky parket.

Pokládka parket se může provádět v klasickém provedení, zákazník si však může vybrat z impozantního řešení podlah ve formátu průmyslové mozaiky, prken nebo tabulkových vzorů a skládaných vídeňských čtverců. Parkety se obecně dělí na dřevěné podlahy masivní a dřevěné podlahy vrstvené, přičemž každá z nich má své přesně stanovené podmínky.

Možnosti pokládky masivních a vrstvených dřevěných parket:

Pokládka dřevěných parket vlysových, je naprostou klasikou mezi výběrem. Našim zákazníkům nabízíme pokládku vlysových parket v různém směru a tvaru montáže.
Vrstvená dřevěná podlaha nabízí alternativní řešení masivních dřevěných podlah. Tento druh podlahové krytiny je vyroben při použití menšího objemu ušlechtilé dřeviny v kombinaci s levnějšími dřevinami. Zajišťují tak větší rozměrovou stálost jednotlivých lamel. Pokládka vrstvené dřevěné parkety umožňuje rovněž pokládku v různém směru a tvaru montáže.

Máte zájem o odbornou pokládku či renovaci dřevěných podlah?

Výhody pokládky dřevěných parket:

  • široká nabídka dřevin
  • velká škála rozměrů podlahových dílců
  • možnost volby povrchové úpravy
  • originální vzhled podlah
  • zdravotní nezávadnost
  • možnost pokládky na podlahové topení

Pokládka dřevěných dvouvrstvých parket

Naše firma se specializuje na pokládku dvouvrstvých dřevěných parket ve formátu menších prken nebo klasických parket. Realizujeme také zakázky v podobě pokládky dřevěných parket na podlahové topení. Pokládku provádíme výhradně lepením k pevnému rovnému podkladu, který před samotnou aplikací parket vyrovnáme a zbavíme nečistot dle nejvyšších standardů.

Pokládka třívrstvých parket

Třívrstvé parkety jsou vyrobeny jako větší lamely s dekorem prkna, mozaiky, parket nebo proužků. Parkety jsou ve většině případů opatřeny zámky. Proto nabízíme pokládku třívrstvých parket plovoucím způsobem nebo lepením, dle systému zámků lamel. Samozřejmostí je i pokládka na podlahové topení.

Objednejte si pokládku dřevěných parket od odborníků

Masivní parkety jsou řazeny k luxusním podlahovým krytinám, které každého osloví svou přirozeností vzhledu a rozličným způsobem skládání jednotlivých lamel. Sami si tak můžete určit, z jakého druhu dřeva a do jakého vzoru vám parkety poskládáme.

Široká nabídka dřevěných parket nabízí také různé povrchy. Nejčastěji jsou používané lakované, voskované, olejované, mořené či hoblované. Vyberte si, jak vám podlahu sestavíme, a využijte naše další služby, jako je například instalace přechodových lišt, ochranných soklů apod.