• +420 732 653 601

Lakování dřevěných podlah a parket

Není nic krásnějšího, než pohled na exklusivní, dobře udržovanou dřevěnou podlahu. Dejte svým dřevěným podlahám nový lakovaný kabát! Objednejte si naše služby lakování dřevěných podlah, a my se v krátkém čase postaráme o to, aby vaše podlaha zářila čistotou a zdravým vzhledem.

Lakování masivních parket, lakování přírodních parket a lakování dřevěných podlah je řemeslná práce, kterou byste měli přenechat profesionálům. Náš tým proškolených pracovníků zajistí dobře odvedenou práci, při které nejdříve zhodnotíme aktuální stav vaší dřevěné podlahy, následně domluvíme kroky broušení, tmelení a následné nanesení laku. Nakonec předáme hotové dílo zákazníkovi.

Proč svěřit lakování parket našim profesionálům

Lakování parket a lakování dřevěných podlah má své přesné zákonitosti, kterými se v naší firmě striktně řídíme. Prostřednictvím inspekce a stavu dřeva navrhneme odborný postup renovace podlah. Výběr a doporučení určité technologie závisí na současném stavu dřevěných přírodních podlah, ale i na množství okolních faktorů. V potaz bereme místo, kde je dřevěná podlaha umístěna, její mechanické zatížení a samozřejmě její stáří.

Máte zájem o odbornou pokládku či renovaci dřevěných podlah?

Dopřejte své dřevěné podlaze kompletní péči. Naše firma umí perfektně zrenovovat, nalakovat a hlavně prodloužit život každé dřevěné podlaze. Nabízíme profesionální služby v oblasti lakování parket a ostatních dřevěných podlah, včetně kompletního servisu.

Postup lakování dřevěných podlah

  • Před samotným lakováním provádíme důkladnou kontrolu podlahy. Pro finální nanesení laku musí být dřevěná podlaha v perfektním stavu, zbavená nečistot, trhlin a nerovností. Proto před nanesením laku provádíme odborné broušení parket, zatmelení a až poté přichází na řadu samotné lakování. Tím však naše práce nekončí. Pozornost při renovaci věnujeme také soklovým lištám, přechodovým lištám a dveřním prahům.
  • Při samotném lakování provádíme 3 nátěry speciálním podlahářským lakem. Při práci používáme laky značky Eukula, Bona a Synteko. Lak vysychá po každém nátěru asi tři hodiny. Vytvrzený je asi za týden, v závislosti na okolních podmínkách.
  • Lakování parket dokončujeme kontrolou kvality laku a majiteli doporučíme následnou péči o podlahy.