• +420 732 653 601

Stěhování je důležitým mezníkem našeho života

Určitě jsme alespoň jednou zažili stěhování. Je to stav, kdy si zkrátka musíme sbalit svých pár švestek a začít někde znovu a od začátku. Předchází tomu ale celá akce stěhování, která s sebou přináší mnoho situací, které je třeba zvládnout a naplánovat. Stěhování není jen hromada krabic, ale také zařizování. Je třeba mít na paměti, že se nemusíme dřít sami, nemusíme stěhovat těžké skříně a to v případě, že si objednáme stěhovací firmu.

Stěhování a jak na to

Stěhování je na první pohled časově náročné, není to snadný postup, který se zdá být neproveditelný. Každý z nás se potýká s řadou problémů, které bychom měli před samotnou akcí zajistit. Jde o to sehnat auto potřebné velikosti, partu kamarádů, kteří nám pomohou se vším tím stěhováním a také jde o zařízení potřebných záležitostí. To jen v případě, že budeme chtít vše zprostředkovat sami. Musíme ale počítat s tím, že nás budou asi bolet záda a budeme dost unavení. také časově to nemusíme stihnout pouze za jeden den.  Ovšem vyjde nás to zatím o něco levněji, než bychom počítali s profesionální stěhovací firmou.

Odborníci na slovo vzatí

Objednat si stěhováky je velmi vhodné zejména pro ty, co nemají dostatek času nebo se prostě chtějí spolehnout na profesionály.  Stěhování na klíč je nejaktuálnějším postupem v sektoru služeb. Profesionální zaměstnanci, vlastní doprava, rozumné tarify a bohaté zkušenosti pomáhají rychle, sebevědomě a s maximálním komfortem zařídit stěhování se vším všudy. Takové jsou nabídky stěhovacích firem. Jejich služby jsou opravdu k nezaplacení. Firma nejdříve pošle technika, který přijde celou situaci prověřit, zajistí organizaci a strategii stěhování a sdělí nám také přibližnou cenu. Náklady na stěhování se skládají ze tří základních parametrů: počtu a času práce potřebných odborníků, pronájmu dopravy, nákladů a dodávky obalového materiálu. Firma mohou také nabídnout obalový materiál, který využijeme pro své potřeby k balení věcí velkých, křehkých atd.

Služby profesionálních firem

Kvalitní služby, které nabízejí tyto firmy jsou především rychlé a výhodné. Patří sem:

– v určený čas dorazí s objednanou dopravou

– odborníci v případě potřeby nábytek rozebírají a připraví pro nejvhodnější a nejbezpečnější přepravu

– následně je po převozu také opětovně smontují a uloží na správné místo

– zkušení řidiči pečlivě převezou veškerý náš majetek na předem určené místo

– vše může být prostřednictvím služeb stěhovacích firem zabaleno. balící materiál je také možné si pronajmout

– pokud máme staré věci, kterých se potřebujeme zbavit, i tyto služby je možné využít, pokud je firma nabízí

Pojištění

I tato položka je součástí smlouvy o stěhování. Každá profesionální stěhovací firma je pojištěna proti poškození nebo ztrátě majetku při přepravě. je ale velmi nutné, abychom pracovníky takové firmy upozornili na to, že tato bedýnka nebo tento obal obsahuje drahou sbírku obrazů a tak bychom s nimi měli zacházet velmi opatrně.