• +420 732 653 601

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu není jednoduchá záležitost. Správné naplánování, zvolení vhodných materiálů a také dodavatele může ušetřit rodinnému rozpočtu spousty finančních prostředků, ale i času.

Na rekonstrukce bytu a rekonstrukce bytového jádra Brno se specializuje firma Alfavertical, s.r.o., která nabízí komplexní řešení vašeho interiéru, a to třeba jak koupelny nebo kuchyně. Při takovýchto stavebních úpravách, není třeba stavebního povolení, tudíž jsou i časově a finančně méně náročné. Zaměstnanci vám tak ochotně poradí na první schůzce, co můžete od rekonstrukce očekávat, jaké technologie budou při rekonstrukci využity a jaké materiály použity, doporučí vám nejvhodnější varianty, materiálové provedení, etapizaci rekonstrukce. U rekonstrukce je samozřejmě kladen důraz na vysokou kvalitu a profesionalitu.

U celkové rekonstrukce bytu Brno nabízí služby v podobě nové elektroinstalace, vodoinstalace a odpadů. Nové štukové i sádrové omítky. Nivelaci a pokládku podlah a také jejich betonování, a to jak podlah lepených i plovoucích. Dodává také stínící techniku a její montáž, interiérové a vstupní protipožární a bezpečnostní dveře včetně kování. Dodává a montuje sanitární předměty a doplňky. Samozřejmostí je závěrečný úklid a předání zákazníkovi.

V případě požadavku na změnu dispozice bytu, je i toto přání vyslyšeno, a pomocí kvalitní techniky (diamantových nástrojů) jsou i výřezy do panelů možné.