• +420 732 653 601

Realizace interiérů na míru

Uvažujete o novém interiéru? Ten starý je již máte desítky let a nyní uvažujete o rekonstrukci? Návrhy a realizace interiérů přímo na míru a dle vašich představ se zabývá interiérové studio a bytový architekt Sargánek, spol. s r.o. Bytový architekt nebo designér navrhne s pomocí 3D vizualizace návrh interiéru.

S každým klientem se domluví na individuálním návrhu, zpracují skicu a dále výkresovou dokumentaci s popisem materiálu a rozkreslením detailů. O samotnou realizaci se poté postará zkušený tým montážníků, kteří si dokáží poradit s každým detailem, čímž zajistí přesnou výrobu i montáž a nakonec i konečný výsledek realizace interiéru.

Nábytek je vyráběn z nejrůznějších interiérů, a to jak rodinných domů, kanceláří, ale i veřejných prostor, např. do ordinací a úřadů. Firma dokáže uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Dokáže vyrobit i tvarově složitý nábytek ve špičkové kvalitě a maximální přesností. K tomu jsou použity nejrůznější a nejnovější technologie a výběrové materiály, o což se starají zaměstnanci s dlouholetou praxí.

Pokud jste se ještě nerozhodli a rádi byste svůj interiér překopali od základů, tak neváhejte a navštivte internetovou prezentaci www.sarganek.cz nebo kontaktujte zaměstnance studia přes telefonní číslo 777 216 655 nebo e-mailem info@sarganek.cz a domluvte si termín schůzky. Nebudete určitě litovat.