• +420 732 653 601

Půjčovna dodávek a její výhody

Jestliže stojíme před problémem, jak odvést materiál na stavbu nebo jak přivést zboží zákazníkům, když naše staré auto nějak nechce spolupracovat, musíme najít rychlé a především spolehlivé řešení celé situace. Takový stav zkrátka  potřebuje  přepravu,  což se neobejde bez nákladní dopravy. Nákup kamionu nebo dodávky je nepraktický, a proto musíme hledat jiné možnosti. Jednou z nich je pronájem vozidla.

Půjčovna dodávek Brno

Dnes v téměř každém městě existuje společnost, která poskytuje pronájem vozidel. V poslední době jsou flotily takových společností, pujcovnadodavekbrno.net , doplňovány o  kamiony a  dodávky různých velikostí a účelů, protože potenciální zákazníci se stále více zajímají o pronájem užitkových vozů a jak jistě všichni víme, poptávka vytváří nabídku.

Výhody

Pronájem užitkové dodávky  má určité výhody. Osoba nebo společnost pujcovnadodavekbrno.net, která se rozhodne využít takovou službu, si může být zcela jistá, že přeprava bude plně funkční a že mu během práce nedojde k problémům. Společnosti, pujcovnadodavekbrno.net,které poskytují vozidla k pronájmu, přece jen sledují stav automobilů. Ceny za pronájem jsou relativně nízké, což nám umožní provést převoz nebo jinou přepravu zboží s minimálními finančními náklady. Mezi výhody takového pronájmu bezesporu patří i fakt, že se nemusíme starat o pojištění vozu, povinné ručení, servis, přezouvání pneumatik a podobně. Také nemusíme řešet dálniční známky. To vše je v kompetenci majitele, tedy půjčovny. Stojí za zmínku, že si můžeme pronajmout vůz s řidičem nebo bez řidiče.

 

Krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem

Ve většině případů se krátkodobý pronájem stává jediným způsobem, jak dodat objemné předměty z bodu „A“ do bodu „B“. Tento typ pronájmu může být vyžadován jak pro soukromou dopravu tak i pro podnikatele.

Dlouhodobý pronájem je vyžadován podnikateli a začínajícími živnostníky z důvodu nedostatku finančních prostředků na nákup vlastních těžkých vozidel . Podnikatelé mohou potřebovat pronajmout těžká vozidla nebo dodávky z následujících důvodů:

 • přeprava materiálu na stavbu
 • organizace přemístění výrobních hal nebo kanceláří
 • potřeba dodání zboží k zákazníkům
 • pro skladovou dopravu
 • pro přepravu materiálu z místa A do místa
FÉNIX DODÁVKY BRNO

FÉNIX DODÁVKY BRNO

U soukromých zájemců o pronájem se může jednat o:
 • přepravu nábytku
 • stěhování
 • přepravu a organizaci přemístění jiných osobních věcí atd.

Jaké nákladní vozy si mohu pronajmout?

V první řadě jsou nákladní vozidla klasifikována podle nosnosti. Toto číslo se pohybuje od 1 do 20 tun. Jsou rozděleny do tří podskupin:

 • Nízká hmotnost – v zásadě se jedná o dodávky schopné přepravit až 3 tuny nákladu. Mohou například dodávat určité druhy stavebních materiálů, různé zboží, spotřebiče a nábytek. Pro tyto účely jsou nejvhodnější kamiony se stany a otevíracími stranami, jakož i dodávkové automobily.
 • Střední nákladní vozy. Jejich hmotnost se pohybuje mezi 5–10 tunami. Nejčastěji se používají nákladní vozy se stany s objemem nad 35 m³.
 • Velkokapacitní – nákladní vozy schopné přepravit více než 10 tun. Pro tyto účely používejte nákladní automobily a sklápěče s objemem nad 100 m³.