• +420 732 653 601

Montované haly s kvalitním opláštěním

Montované plachtové haly jsou dnes vynikajícím řešením pro jakékoliv skladování nejrůznějšího materiálu, zboží i různé strojní techniky. Jejich výhody jsou známé již dlouho a přesto mnozí váhají nad tím, zda si raději nepořídit klasickou zděnou stavbu. Pokud můžeme k tomuto tématu něco říci, tak je nutné podotknout, že výhody tyto montované haly určitě mají.

Výhody montovaných hal

Jako první bychom rádi zmínili jejich ekonomickou výhodu, která spočívá především v nízkých pořizovací nákladech. Cena totiž investora zajímá asi ze všeho nejvíce. Finance, které v tomto směru tady uspoříme se mohou využít jiným způsobem a naše podnikání tak bude mít trochu navrch. Nejen finance ovšem ušetříme, ale také čas, který jak všichni víme je velmi drahý. Montované haly se dají totiž postavit během několika dní nebo týdnů a to v závislosti na velikosti haly, což je velmi výhodné a pro toho, koho doslova tlačí čas přímo vynikající. Nemusíme se bát, že by rychlá práce montážních dělníků byla nějak ošizena na úkor kvality celého projektu. Haly jsou zhotoveny z velmi kvalitní a pevné oceli, která zaručuje stabilitu a samozřejmě bezpečnost.

Co se týká povětrnostních podmínek, tak i zde můžeme bez obav tvrdit, že se nemusíme obávat nepředvídaného deště, slunečního žáru nebo dokonce přívalů sněhu. Opláštění je zhotoveno z vysoce pevnostního materiálu, který je navíc nehořlavý a izotermický. Záruka těchto montovaných hal se odhaduje až 40 let na konstrukci a na 20 let na opláštění. Plachty nepropouští světlo, jsou odolné vůči dešti a jsou celoročně použitelné. Proto je bez obav můžeme použít k jakémukoliv skladování.

Za zmínku určitě stojí i fakt, že takováto haly nepotřebují stavební povolení, pokud ovšem jejich velikost nepřesáhne 300 m2. Hala také musí stát na pevném podkladu a není tak potřeba zdlouhavého procesu stavebních úprav. Navíc je tu také ještě jedna výhoda. Pokud by jsme potřebovali halu z nějakého důvodu přemístit jinam, její demontáž je stejně snadná, jako její montáž.

PLACHTOVÉ SKLADOVACÍ HALY -PRODEJ-PRONÁJEM-SERVIS

Doplňkové služby odpovídajících firem

Montované plachtové haly jsou dnes také nedílnou součástí  každé výrobní společnosti, která řeší problémy se skladováním materiálu nebo uskladnění hotových výrobků. K těmto halám se dají samozřejmě udělat nejen okna a dveře či vrata, ale je zde možnost vytápění, osvětlení, rozvody elektroinstalace a jiné doplňující náležitosti, které nám mohou chybět. Vrata jsou vybudována tak, aby zde projel vysokozdvižný vozík pro naložení materiálu, takže s velikostí dveří či vrat si nemusíme v žádném případě lámat hlavu. Opláštění haly je možné potisknout například logem naší firmy a tím pádem se alespoň trochu zviditelníme.

K čemu vlastně slouží takové haly?

Jak už bylo řečeno, stavba takových montovaných plachtových hal je záležitostí několika dnů, nebo týdnů, a proto jsou velmi oblíbené ve výrobní a podnikatelské sféře. Ne jinak tomu také je v zemědělství, kdy se jedná o ustájení hospodářských zvířat a uskladnění jejich krmiva nebo garážování zemědělských strojů. Také autodopravci mohou tyto haly využít k úschově svých vozů před nepřízní počasí. Své využití ale haly najdou i ve sportovním odvětví, kde jde především o zakrytování nejrůznějších sportovišť a objektů, bazénů, jízdáren i tenisových kurtů. Plachty nepropouští světlo, jsou odolné vůči dešti a jsou celoročně použitelné. Proto je bez obav můžeme použít k jakémukoliv skladování.

Jak je vidět, montované ocelové konstrukce mají zde své místo a jistě najdou uplatnění i v jiných oborech než jen jako skladové prostory nebo garáže pro zemědělskou techniku. Univerzálnost je tady velkou předností a jejich cenová dostupnost velkou výhodou.