• +420 732 653 601

Malování bytu s malíři pokojů Praha

Jestliže chceme tak trochu změnit interiér našeho bytu, nemusíme nutně vyhazovat tisíce za rekonstrukci. Stačí třeba jen vhodně vymalovat a máme nový interiér za pár korun. Malování ale také většinou nemá nikdo moc rád už z toho důvodu, že závěrečný úklid je nezáživný úkol, který se ovšem nakonec stejně musí udělat. Můžeme si také na malování objednat malířskou firmu, která vše udělá za nás a to včetně již zmíněného závěrečného úklidu, malíři pokojů Praha.

Nesmíme zapomenout na přípravu

Bez dokonalé přípravy není žádná práce rychlá a nemusí dopadnout dobře. Platí to i u malování. Je třeba předem připravit stěny, které budeme malovat tak, aby byly čisté, hladké a bez nedokonalostí. Stará malba se musí oškrábat a případné díry třeba zatmelit nebo zasádrovat. Důležitá je také penetrace, která slouží jako ochranný film před vlhkostí, ale také způsobuje lepší přilnavost nátěru, malíři pokojů Praha.

Volba barev

Při malování ložnice musíme myslet na to, že jde o místo klidu a podle toho je také třeba vybrat barvy. Odstíny by k sobě měli ladit a na nás působit jemným spíše uklidňující dojmem. Pokud je pokoj malý nebo na severní straně, je třeba zvolit teplé barvy nebo dokonce jen bílou. Místnost nebude tak studená. Lze zde použít dokonce kombinaci teplejšího odstínu a tapety. Bílá barva je neutrální barvou, která se hodí prakticky do každé místnosti v bytě a dá se kombinovat se všemi ostatními barvami s palety. Je něžná, čistá a prosvětlí celou místnost. Pokud by nám připadala nudná, můžeme ji také zkombinovat s různými tapetami nebo doplňky, které se pro danou místnost nejlépe hodí.

Malíři – profesionálové, malíři pokojů Praha

Jestliže jsme si zvolili malířskou firmu, malíři pokojů Praha , máme také daný termín, můžeme pomalu chystat místnosti pro malování. Nejdříve musíme odstranit nábytek, zakrytovat podlahu a po důkladném ošetření stěn lze teprve začít malovat. Malířské firmy disponují moderním náčiním, které potřebují ke své práci. Nemusejí mít tedy nutně papírové čepice a kbelíky s vápnem, jak tomu bylo dřív. Pokud jsme si zvolili vhodný odstín, můžeme také použít i dekorativní váleček, který se těšil své oblibě v 70. a 80.letech minulého století. Pro někoho tato metoda malování může znamenat spíše staromódní technologii, ale v určitém směru jde originalitu a jedinečnost, takže nakonec z takového malování může vzniknout dokonalý interiér za pár korun, malíři pokojů Praha.

Rad není nikdy dost a tak pokud si necháme poradit od těch zkušenějších, jistě budeme ve výsledku spokojeni. Jde zde hlavně o spolehlivost, profesionalitu, odbornost a kvalitu provedené práce.

Dětský pokoj

Naši malí mrňouskové jsou naše nejmilejší stvoření, mají bujnou fantazii a představivost. Pokud se chystáme malovat zrovna dětský pokoj, musíme si uvědomit, že je to jejich království a tak pokud i je zapojíme do výběru barev, budou se cítit velmi důležití a pokoj bude pro ně vypadat dokonale. Samozřejmě, že je podstatný rozdíl malovat pokoj malého dítěte a studenta střední školy, který má úplně jiné zájmy. Na to bychom neměli zapomenout. Hravé barevné tóny jako je žlutá, světle modrá, zelenkavá i růžová a oranžová, jsou velmi oblíbené a můžeme je dobře kombinovat s bílou barvou a vhodnými doplňky. Nároky dětí se ale rok od roku mění a tak je třeba dát pozor právě na jejich věk, malíři pokojů Praha.